Podohradská 1704/1, 155 00, Praha - Stodůlky, Česká Republika
+420 777 295 555

PREVENCE

PREVENCE  – Zubní ordinace Praha

Prevence ve stomatologii – chcete si udržet krásné a zdravé zuby? V dnešní době už asi těžko někoho překvapíme informací, že zuby je třeba pravidelně čistit zubním kartáčkem a dočišťovat pomocí dentální niti, případně dalších pomůcek, kterých je na trhu celá řada. Ne každý si ale uvědomuje, že při veškeré snaze a výborné technice čištění nelze svépomocí dosáhnout naprosto dokonalého odstranění zubního plaku. Bez péče stomatologa se na zubech postupem času usazuje zubní kámen a dásně mohou začít krvácet.

Zubní ordinace Yurmax vám nabízí komplexní preventivní prohlídky vašeho chrupu. Předejdete tak bolestem zubů a nepříjemným zákrokům. Poskytneme vám kvalitní péči v příjemném prostředí.

Jak často k zubaři?

Prohlídky vám doporučujeme absolvovat v pravidelných intervalech – standardem je šestiměsíční interval, ale záleží na tom, v jakém stavu váš chrup je. Kromě dentální hygieny na pravidelných prohlídkách zjistíme, zda na některých zubech nemáte kaz či jinou vadu, a nabídneme vám vhodné řešení. Zkontrolujeme také stabilitu všech vašich plomb, korunek a dalších zubních náhrad, a budete-li si to přát, ověříme, v jakém stavu je váš čelistní kloub.

PRAVIDELNÉ PROHLÍDKY

Není pochyb o tom, že prevence je vždy výhodnější než léčba, a to jak po stránce zdravotní, tak po stránce finanční.Základním preventivním stomatologickým opatřením jsou pravidelné zubní prohlídky. Budeme velice potěšeni, rozhodnete-li se navštívit právě naši moderní zubní ordinaci.

Vašemu rodinnému rozpočtu se vyplatí zastavit včas

Díky pravidelným prohlídkám lze účinně předcházet různým onemocněním v dutině ústní. Návštěvy zubního lékaře se nemusíte bát. Navrhneme vám odpovídající preventivní opatření a poskytneme vám kvalitní péči.

REZERVUJTE SI TERMÍN ONLINE

Pokud máte zájem o naše služby. Můžete si snadno ve 4 krocích rezervovat vyšetření na den a čas, který vám vyhovuje.

OŠETŘENÍ CITLIVÝCH KRČKŮ

Termín citlivost zubů se používá pro prudkou a velmi ostrou bolest vystřelující z některých zubů, když jíte či pijete něco teplého, studeného, kyselého či sladkého nebo když se jich dotknete. Vyvolávají ji nejčastěji obnažené krčky. Ty totiž nejsou pokryty zubní sklovinou, a proto pokud povystoupí z dásní, jsou vystaveny působení jídla bez ochrany. Obnažování krčků může způsobit například příliš agresivní čištění zubů, ale může mít i jiné příčiny. Nejčastější z nich bývá přetížení některých zubů v důsledku anomálního skusu. To, zda nemáte právě tento problém, zjistíme pomocí testu T-Scan.

Obnažené krčky nejsou problémem jen z důvodu bolestivosti, ale také proto, že mohou být vstupní branou pro bakterie a zubní kaz. Pokud vaše obtíže s citlivými zuby nezmizí ani po doporučené změně způsobu čištění zubů a používání speciálních zubních past a gelů, vyřešíme je překrytím problémových částí zubů pomocí speciálních materiálů.