Podohradská 1704/1, 155 00, Praha 13 - Stodůlky, Česká Republika
+420 777 295 555

Zubní implantáty

ZUBNÍ IMPLANTÁTY

Zubní implantáty

CO JSOU ZUBNÍ IMPLANTÁTY?

Zubní implantáty nahrazuji kořen chybějícího zubu, který byl zničen zubním kazem, úrazem nebo chybí v důsledku onemocnění dásní. Přírodní zub je složen z kořene, který je zasazen do kosti čelisti a z viditelné korunky. Naopak zubní výplně nahrazují viditelnou část zubu – korunky.

JAK VÁM ZUBNÍ IMPLANTÁTY POMOHOUZubní implantáty Praha

Zubní implantáty obnovují žvýkací schopnosti a pomohou Vám znovu získat sebejistotu, díky vzhledu i funkčnosti stejné jako u přírodních zubů. Mohou být navíc alternativou k instalaci můstku v oblasti, kde chybí jeden nebo více zubů. Předejte se tak nutnosti broušení zubů a ošetření kořenových kanálků u okolních zubů.

PRO KOHO JSOU IMPLANTÁTY VHODNÉ?

Zubní implantáty jsou vhodné pro všechny, pouze některé zdravotní stavy vyžadují zvláštní pozornost a konzultaci s lékařem. Implantáty jsou vhodné jako náhrada jednoho i více zubů nebo jako trvalá náhrada za zubní protézy. Implantáty je možné využít také pro stabilizaci a ukotvení zubní náhrady.

DRUHY IMPLANTÁTŮ

Keramické (zirkonové) implantáty – bílé, podobají se pravým zubům

Klasické titanové implantáty – kovové

PŘEDNOSTI KERAMICKÝCH ZUBNÍCH IMPLANTÁTŮ

1. Estetika – u kovových implantátů často dojde k jejich prosvítání kolem korunky. Oproti tomu zirkon je z keramiky a je bílé bar

vy, proto vypadá mnohem přirozeněji než titan.

2. Jsou Hypoalergení – na rozdíl do kovových implantátů jsou vhodné i pro lidi s alergiemi, přecitlivělostí a oslabeným imunitním systémem.

3. Lepší hojení – keramické implanáty jsou vyrobeny z biokompatibilního keramického materiálu, který zaručuje úplnou Integraci a vhojení do čelistní kosti.

4. Galvanická stabilita – Fakt, že zirkon (keramika) nepřenáší elektrické náboje, je velkou výhodou. Tím, že je zirkon nevodivý se úplně eliminuje možnost tvorby galvanických článků v ústech

5. Jsou pevné – keramické implantáty jsou navrženy tak, aby vydrželi nesmírně velké žvýkací tlaky.

6. Komfort – Pacienti s keramickými (zirkonovými) implantáty projdou kratším implantologickým procesem a následně získají vyšší komfort při ošetření a lepší funkčnost.

Postup implantace keramického zubního implantátu Axis Biodental s bezkovovou korunkou

Zubní implantáty cena

Zubní implantáty v Praze

Zubní implantáty postup

REZERVUJTE SI TERMÍN ONLINE

Pokud máte zájem o naše služby. Můžete si snadno ve 4 krocích rezervovat vyšetření na den a čas, který vám vyhovuje.

ZUBNÍ IMPLANTÁTY – POSTUP PŘI IMPLANTACI A VYUŽITÍ

Mnoho studií prokázalo, že zubní implantáty zpomalují a dokonce úplně zastavují úbytek čelistní kosti. Z toho důvodu je nutné provést implantaci co nejdříve po extrakci (vytažení) zubu. Ideálně do 2 měsíců od extrakce. V případě vhodných podmínek je možná i okamžitá implantace ihned po odstranění zubu, což zkracuje dobu hojení.

Samotná implantace je chirurgickým zákrokem, při kterém je zubní implantát vložen do kosti. Po uplynutí max. 1-2 měsíců dochází k osazení konstrukce korunkou.

Zubní implantáty ceník

Možná je i metoda „okamžitého zatížení“, při které je náhrada konstruována na implantáty ve stejný den, kdy proběhla implantace. Tato metoda je okamžitým řešením estetických problémů.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás, nebo se objednejte online na vstupní vyšetření.