Podohradská 1704/1, 155 00, Praha - Stodůlky, Česká Republika
+420 777 295 555

O nás

Vítejte na klinice Yurmax

Jsme moderní pražská zubní ordinace, která nehledí na své pacienty jako na skupinu, ale jako na jednotlivce, kteří přicházejí s individuálními problémy a s tímto postojem přistupujeme i k samotné léčbě.

Důvěru mezi námi a našimi klienty navyšujeme také tím, že se stále snažíme zdokonalovat. Zavádíme inovativní přístupy, používáme nejmodernější zařízení a metody. Naši lékaři se účastní každoročních konferencí a absolvují stáže v zahraničí a tuzemsku.

Další zásadou naší kliniky je záruka kvalitního výsledku. Řešení složitých estetických problémů vyžadují spolupráci zubního technika, který často pracuje v externí laboratoři a komunikace s ním tak může v některých případech zaostávat. Abychom zajistili dostatečné pohodlí, odpovědný a kvalitní přístup, zřídili jsme na klinice Yurmax svou vlastní laboratoř. Tento fakt tak umožňuje těsnou spolupráci s našimi zubními techniky a zajištění okamžité kontroly kvality.

Zubní klinika Praha

Naše přednosti

  • Vysoce kvalifikovaní stomatologové
  • Zařízení poslední generace
  • Progresivní metody diagnostiky a léčby
  • Použití pouze bezpečných materiálů
  • Vysoká kvalita služeb
  • Řešení složitých klinických případů
  • Vlastní laboratoř

Naše filozofie a směr

Staráme se o Vaše zdraví

Naším cílem je nejen léčba stávající problémů, ale také zamezení jejich opětovného vzniku a zajištění celkového zdraví pacienta. Zastáváme celostní přístup v lékařství.

Šetříme Vaše peníze

Doporučujeme pouze nezbytně nutné stomatologické služby a netrváme na poskytování doplňkových služeb.

Šetříme Vaše nervy

Velmi často se pacienti stomatologických klinik ocitají ve velkém stresovém vypětí. V naší klinice budujeme útulnou a přátelskou atmosféru, která Vám pomůže odbourat stres a zbavit se zbytečných obav

Šetříme Váš čas

Lékaři naší kliniky přijímají pacienty pouze na objednání. Tím zamezujeme vzniku dlouhých front a naši klienti tak mohou svůj čas trávit s větší efektivitou.

Staráme se o vaší budoucnost

Stále hledíme vpřed – monitorujeme nejmodernější stomatologické trendy a zároveň investujeme do současnosti. Zvyšujeme kvalifikaci našich zaměstnanců, nakupujeme nejnovější materiály a zařízení. Dále aplikujeme nejosvědčenější a uznávané světové praktiky léčby a diagnostiky.