Podohradská 1704/1, 155 00, Praha 13 - Stodůlky, Česká Republika
+420 777 295 555

O nás

Vítejte na klinice Yurmax

Jsme moderní pražská zubní ordinace, která nehledí na své pacienty jako na skupinu, ale jako na jednotlivce, kteří přicházejí s individuálními problémy a s tímto postojem přistupujeme i k samotné léčbě.

Důvěru mezi námi a našimi klienty navyšujeme také tím, že se stále snažíme zdokonalovat. Zavádíme inovativní přístupy, používáme nejmodernější zařízení a metody. Naši lékaři se účastní každoročních konferencí a absolvují stáže v zahraničí a tuzemsku.

Další zásadou naší kliniky je záruka kvalitního výsledku. Řešení složitých estetických problémů vyžadují spolupráci zubního technika, který často pracuje v externí laboratoři a komunikace s ním tak může v některých případech zaostávat. Abychom zajistili dostatečné pohodlí, odpovědný a kvalitní přístup, zřídili jsme na klinice Yurmax svou vlastní laboratoř. Tento fakt tak umožňuje těsnou spolupráci s našimi zubními techniky a zajištění okamžité kontroly kvality.

[cmsms_row data_width=“boxed“ data_color=“default“ data_padding_top=“70″ data_padding_bottom=“50″][cmsms_column data_width=“3/4″][cmsms_heading type=“h1″ font_weight=“normal“ font_style=“normal“ text_align=“left“ margin_top=“0″ margin_bottom=“40″ animation_delay=“0″]Vítejte na klinice Yurmax[/cmsms_heading][cmsms_text animation_delay=“0″]

Jsme moderní pražská zubní ordinace, která nehledí na své pacienty jako na skupinu, ale jako na jednotlivce, kteří přicházejí s individuálními problémy a s tímto postojem přistupujeme i k samotné léčbě.

Důvěru mezi námi a našimi klienty navyšujeme také tím, že se stále snažíme zdokonalovat. Zavádíme inovativní přístupy, používáme nejmodernější zařízení a metody. Naši lékaři se účastní každoročních konferencí a absolvují stáže v zahraničí a tuzemsku.

[/cmsms_text][/cmsms_column][cmsms_column data_width=“1/4″][cmsms_gallery layout=“gallery“ gallery_type=“grid“ image_size_gallery=“full“ gallery_columns=“1″ gallery_links=“none“ animation_delay=“0″]6156|http://www.yurmax.cz/wp-content/uploads/2015/07/Onas-150×150.png[/cmsms_gallery][/cmsms_column][/cmsms_row][cmsms_row data_padding_bottom=“50″ data_padding_top=“0″ data_bg_parallax_ratio=“0.5″ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“ data_color=“default“ data_padding_right=“3″ data_padding_left=“3″ data_width=“boxed“][cmsms_column data_width=“1/1″][cmsms_text animation_delay=“0″]Další zásadou naší kliniky je záruka kvalitního výsledku. Řešení složitých estetických problémů vyžadují spolupráci zubního technika, který často pracuje v externí laboratoři a komunikace s ním tak může v některých případech zaostávat. Abychom zajistili dostatečné pohodlí, odpovědný a kvalitní přístup, zřídili jsme na klinice Yurmax svou vlastní laboratoř. Tento fakt tak umožňuje těsnou spolupráci s našimi zubními techniky a zajištění okamžité kontroly kvality.[/cmsms_text][/cmsms_column][/cmsms_row][cmsms_row data_width=“boxed“ data_color=“default“ data_padding_top=“0″ data_padding_bottom=“30″][cmsms_column data_width=“1/3″][cmsms_heading type=“h1″ font_weight=“normal“ font_style=“normal“ text_align=“left“ margin_top=“0″ margin_bottom=“20″ animation_delay=“0″]Naše přednosti[/cmsms_heading][cmsms_icon_list_items type=“list“ icon=“cmsms-icon-thumbs-up-5″ icon_size=“15″ animation_delay=“0″][cmsms_icon_list_item icon=“cmsms-icon-down-open“ title=“Vysoce kvalifikovaní stomatologové“ color=“#07a7e3″]Click here to change this text[/cmsms_icon_list_item][cmsms_icon_list_item icon=“cmsms-icon-down-open“ title=“Zařízení poslední generace“ color=“#07a7e3″]Click here to change this text[/cmsms_icon_list_item][cmsms_icon_list_item icon=“cmsms-icon-down-open“ title=“Progresivní metody diagnostiky a léčby“ color=“#07a7e3″]Click here to change this text[/cmsms_icon_list_item][cmsms_icon_list_item icon=“cmsms-icon-down-open“ title=“Použití pouze bezpečných materiálů“ color=“#07a7e3″]Click here to change this text[/cmsms_icon_list_item][cmsms_icon_list_item icon=“cmsms-icon-down-open“ title=“Vysoká kvalita služeb“ color=“#07a7e3″]Click here to change this text[/cmsms_icon_list_item][cmsms_icon_list_item icon=“cmsms-icon-down-open“ title=“Řešení složitých klinických případů“ color=“#07a7e3″]

  • Bezpečné odstranění amalgamových plomb
  • Komplexní protetika
  • Léčba čelistního kloubu

[/cmsms_icon_list_item][cmsms_icon_list_item icon=“cmsms-icon-down-open“ title=“Vlastní laboratoř“ color=“#07a7e3″]Click here to change this text[/cmsms_icon_list_item][/cmsms_icon_list_items][/cmsms_column][cmsms_column data_width=“2/3″][cmsms_text animation_delay=“0″]ordinace laborka[/cmsms_text][/cmsms_column][/cmsms_row][cmsms_row data_width=“boxed“ data_color=“first“ data_padding_top=“35″ data_padding_bottom=“35″][cmsms_column data_width=“1/2″][cmsms_html]PGJyPg==[/cmsms_html][cmsms_heading type=“h2″ font_weight=“normal“ font_style=“normal“ text_align=“left“ margin_top=“0″ margin_bottom=“20″ animation_delay=“0″]Vyberte si termín vyšetření, který vám vyhovuje.[/cmsms_heading][/cmsms_column][cmsms_column data_width=“1/2″][cmsms_html]PHNjcmlwdCB0eXBlPSJ0ZXh0L2phdmFzY3JpcHQiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueGRlbnQuY3ovanMvYm9va2luZy5qcyI+PC9zY3JpcHQ+PHNjcmlwdCB0eXBlPSJ0ZXh0L2phdmFzY3JpcHQiPkNyZWF0ZUJvb2tOb3dCdXR0b24oJ3l1cm1heCcsJ0xhcmdlJyk7PC9zY3JpcHQ+[/cmsms_html][/cmsms_column][/cmsms_row][cmsms_row data_width=“boxed“ data_color=“default“ data_padding_top=“70″ data_padding_bottom=“70″][cmsms_column data_width=“1/1″][cmsms_heading type=“h1″ font_weight=“normal“ font_style=“normal“ text_align=“left“ margin_top=“0″ margin_bottom=“20″ animation_delay=“0″]Naše filozofie a směr[/cmsms_heading][cmsms_quotes mode=“grid“ columns=“1″ animation_delay=“0″][cmsms_quote]

Staráme se o Vaše zdraví

Naším cílem je nejen léčba stávající problémů, ale také zamezení jejich opětovného vzniku a zajištění celkového zdraví pacienta. Zastáváme celostní přístup v lékařství.

[/cmsms_quote][cmsms_quote]

Šetříme Vaše peníze

Doporučujeme pouze nezbytně nutné stomatologické služby a netrváme na poskytování doplňkových služeb.

[/cmsms_quote][cmsms_quote]

Šetříme Vaše nervy

Velmi často se pacienti stomatologických klinik ocitají ve velkém stresovém vypětí. V naší klinice budujeme útulnou a přátelskou atmosféru, která Vám pomůže odbourat stres a zbavit se zbytečných obav

[/cmsms_quote][cmsms_quote]

Šetříme Váš čas

Lékaři naší kliniky přijímají pacienty pouze na objednání. Tím zamezujeme vzniku dlouhých front a naši klienti tak mohou svůj čas trávit s větší efektivitou.

[/cmsms_quote][cmsms_quote]

Staráme se o vaší budoucnost

Stále hledíme vpřed – monitorujeme nejmodernější stomatologické trendy a zároveň investujeme do současnosti. Zvyšujeme kvalifikaci našich zaměstnanců, nakupujeme nejnovější materiály a zařízení. Dále aplikujeme nejosvědčenější a uznávané světové praktiky léčby a diagnostiky.

[/cmsms_quote][/cmsms_quotes][/cmsms_column][/cmsms_row]