Služby

Home / Služby

Trápí Vás vzhled vašich zubů? Potřebujete nahradit zub či skupinu zubů? Ve stomatologické ordinaci Yurmax Vám rádi poradíme a vybereme pro Vás vhodnou náhradu.

Přírodní zub je složen z kořene, který je zasazen do kosti čelisti a z viditelné korunky. Implantát nahrazuje kořen chybějícího zubu, který byl zničen zubním kazem, nebo úrazem.

Pomocí fazet lze po estetické stránce dosáhnout přirozeného a zdravého vzhledu zubů, ale také upravit jejich tvar a postavení ve skusu.

Toužíte mít krásně bílé zuby? Zářivý úsměv, jaký mají filmové hvězdy nebo modelky, si v naší ordinace můžete dovolit i vy.

Následkem pokročilého zubního kazu může dojít k zanícení zubu. Infekce se může šířit, i když vás zub zatím nebolí, až se bakterie dostanou do zubní dřeně, kterou nevratně poškodí.

Chcete si udržet krásné a zdravé zuby? V dnešní době už asi těžko někoho překvapíme informací, že zuby je třeba pravidelně čistit zubním kartáčkem a dočišťovat pomocí dalších pomůcek,

Pokud jde o zubní výplně, vedlefotokompozitních výplní (bílých plomb), které jsou už v současné době běžně používaným materiálem, vám můžeme doporučit také tzv. nepřímé výplně – z keramiky.

Čelistní neboli temporomandibulární kloub (TMK) vám může způsobit řadu zdravotních problémů: bolesti hlavy, ucha, obličeje, zubů, ramen, krku, lupání či vrzání v čelisti a její omezená pohyblivost.

Při některých sportech, je nutné chránit zuby a čelisti před zraněním. Přestože je na trhu celá řada prefabrikovaných chráničů, doporučujeme vám používat chránič zhotovený na míru.

Věděli jste, že amalgámovou výplň tvoří z padesáti procent rtuť? V zubní ordinaci Yurmax Vám amalgámové výplně bezpečně, šetrně a hlavně bez bolesti odstraníme.