Recenze

 • Lenka Záhorová

  5. 1. 2022

  Vše proběhlo k mé spokojenosti, příjemné prostředí, pan zubař a jeho asistentka pracují velmi profesionálně. Investice se myslím vyplatila, odstranění 8 amalgámových plomb proběhlo bezpečně, bezbolestně a vypadá to velmi dobře.

 • Ivan Jacko

  10. 11. 2021

  Jsem maximálně spokojen, Vysoce profesionální přístup, pečlivost, lidský přístup a bezpečnost pacienta při odstraňování starých amalgánových plomb jsou silné stránky pana zubaře i jeho asistentky. Mohu doporučit všem, kteří chtějí udělat maximum pro své zuby a tím i zdraví.

 • Elena Tsareva

  7. 7. 2020

  Great dental clinic! I planned a trip from another country, with multiple visits specifically with them (safe amalgam filling removal was the priority) and am so satisfied. Very nice, knowledgeable and trustworthy doctor, super friendly and welcoming assistant, clean premises in a nice area close to a park. Have received a bunch of valuable advice. Will definitely come back once in Prague. Can sincerely recommend this place. With best regards, Lena

 • Adela Matouškova

  7. 7. 2020

  Maximální spokojenost!:) Výborný a pečlivý pan zubař, velice milá asistentka, péče na jedničku. Můžu jen a jen doporučit. Děkuji moc za krásne zuby!:)

 • Tomas Ducko

  7. 7. 2020

  Bol som na odstraneni osmych amalgamovych vyplni podla IAOMT protokolu. Zo vsetkeho najdolezitejsie cely zakrok bol velmi kvalitny a vysoko profesionalny. So vsetkym som bol velmi spokojny, aj vratane dobrej komunikacie a online booking systemu. Dakujem.

 • Chris G

  7. 7. 2020

  Dr. Jurčenko is a doctor’s doctor. This is a very professional dental practice in Prague 13. Clean, efficient, modern and one of the very rare biological dental practices in central Europe. This guy and his staff are really good. If you’re looking for a pro, we can recommend him.

 • Petra Štástná

  7. 7. 2020

  Nejlepší stomatolog, kterého znám. Po té, co jsem odešla od tří necitlivých arogantních zubařů, konečně jsem našla super profesionála s lidským přístupem, který mi spravil chrup. Doktor Jurčenko mě bezpečně zbavil všech amalgámových plomb a nahradil je bílými. Skvěle to vypadá a je to samozřejmě také mnohem zdravější. Velice zručně mi přeplomboval i ty zuby, o kterých mi předešlá zubařka říkala, že přeplombovat už nejdou. Už je to témeř dva roky a plomby pořád vypadají skvěle a drží. Kromě toho mi pan doktor precizně zavedl skvěle vypadající implantát, takže po letech problémů se zubaři a s jedním zubem, mám konečně zase krásný úplný a zdravý chrup. Jsem s prací pana Jurčenka tak spokojená, že už u něj hodlám i zůstat, přestože jsem až z Jihlavy.

 • David Mutslechner

  7. 7. 2020

  Nach langem suchen habe ich diesen Zahnarzt gefunden und habe eine Fahrt von über 850 km auf mich genommen,
  und es hat sich gelohnt,

  er hat mir meine beiden Amalgam Füllungen entfernt und mir eine neue Keramik Krone angefertigt.

  Die Praxis wirkt sehr gut aufgeräumt und ist sehr modern, auch die Termine werden sehr genau eingehalten,
  Es geht in dieser Praxis nicht um Massenabfertigung wie in anderen Kliniken, er nimmt sich für jeden einzelnen Patienten Zeit
  Auch bei einer späteren Rückfrage war er sofort am Telefon erreichbar

  Ich kann diese Praxis auf jeden Fall weiter empfehlen!

Write us your experience


You must agree before submitting