Recenze

 • Daniel Řeha

  24. 6. 2024

  Jsem naprosto spokojený. Chtěl bych se podělit o můj příběh, pro vaši informaci. Měl jsem dva mrtvé zuby hned vedle sebe, které byly problematické. Jeden měl root canal a druhý mi poškodila zubařka při doplňování výplně. Vrtala příliš hluboko a poškodila nerv. Zub umřel a dva roky pobolíval. Zub vedle s root canalem vypadal, že je černý vevnitř a dáseň kolem něj vypadala nezdravě, jakoby hnila. Nedávno se mi udělal velký váček pod těmito zuby, ze kterého vytékal hnis. Byl jsem s tím u tří zubařů. Jeden neviděl nic špatného, druhý chtěl akorát udělat root canal na tom zubu, který nedávno umřel a třetí zubař po tom, co jsem trval na tom, že si myslím, že s tím root canalem je něco špatně, nakonec souhlasil, že by zub vytrhl. Ale že ten zub, který nedávno umřel je krásný, pevný a maximálně by udělal root canal a nevytrhával by ho.

  Poté jsem navštívil kliniku Yurmax. Podstoupil jsem vstupní vyšetření a rentgenové snímky. Na CBCT snímku bylo jasně vidět, že pod těmi dvěma zuby byl zánět, který u kořene rozpouštěl čelistní kost. Byla tam doslova díra. Oba zuby jsme vytrhli. Oba byly uvnitř černé jako uhlí. Během následujících dvou týdnů jsem se postupně začal cítit neuvěřitelně dobře a uvolněně. Uvědomil jsem si, že ty zuby vypouštěly jedovaté látky do mého těla, které způsobovaly neustálé vypouštění adrenalinu z nadledvinek, takže tělo bylo neustále v pohotovosti, jakoby mu neustále hrozilo nebezpečí. Proto jsem měl problémy usnout a spánkem načerpat sílu. Také jsem předtím musel brát 2000-3000 mg vitamínu C každý den, jinak se mi spouštěla krev z nosu a z dásní. To proto, že veškerý vitamín C, které tělo mělo, šlo na boj s těmito toxickými látkami z mých zubů. Podle mě, kdybych toto řekl jednomu z výše uvedených zubařů, asi by na mě nechápavě zírali a bůhví, co by si o mně pomysleli. Ale na tom nezáleží. Všechny tyto problémy přestaly během dvou týdnů od vytržení těchto zubů.

  Jsem vděčný, že pan doktor a jeho zaměstnanci jsou tady pro nás a že ví, co dělají, narozdíl od některých zubařů. Nechci a nebudu tady nikomu kázat, co dělat a komu věřit. Jen jsem se chtěl podělit o svůj příběh a budu rád, když někomu pomůže udělat správné rozhodnutí. Rozhodnutí, které dokáže navrátit neuvěřitelné množství energie a vitalitu.

 • Eva Živná

  24. 6. 2024

  Výborný pan zubař. Pečlivý, vše vysvětlí. Lidský i profesionální přístup. Doporučuji.

 • Klára Simonova

  13. 4. 2023

  Naprosta spokojenost a profesionalni pristup.Nechavala jsem odstranovat amalgan.plombu,nova plomba nebyla absolutne citit ani druhy den..Moc si vážím zminene léčby,ktera se posouva uplne jinym smerem..Vsichni byli moc příjemní a tesim se na příště..Klara S.

 • Lenka Záhorová

  5. 1. 2022

  Vše proběhlo k mé spokojenosti, příjemné prostředí, pan zubař a jeho asistentka pracují velmi profesionálně. Investice se myslím vyplatila, odstranění 8 amalgámových plomb proběhlo bezpečně, bezbolestně a vypadá to velmi dobře.

 • Ivan Jacko

  10. 11. 2021

  Jsem maximálně spokojen, Vysoce profesionální přístup, pečlivost, lidský přístup a bezpečnost pacienta při odstraňování starých amalgánových plomb jsou silné stránky pana zubaře i jeho asistentky. Mohu doporučit všem, kteří chtějí udělat maximum pro své zuby a tím i zdraví.

 • Elena Tsareva

  7. 7. 2020

  Great dental clinic! I planned a trip from another country, with multiple visits specifically with them (safe amalgam filling removal was the priority) and am so satisfied. Very nice, knowledgeable and trustworthy doctor, super friendly and welcoming assistant, clean premises in a nice area close to a park. Have received a bunch of valuable advice. Will definitely come back once in Prague. Can sincerely recommend this place. With best regards, Lena

 • Adela Matouškova

  7. 7. 2020

  Maximální spokojenost!:) Výborný a pečlivý pan zubař, velice milá asistentka, péče na jedničku. Můžu jen a jen doporučit. Děkuji moc za krásne zuby!:)

 • Tomas Ducko

  7. 7. 2020

  Bol som na odstraneni osmych amalgamovych vyplni podla IAOMT protokolu. Zo vsetkeho najdolezitejsie cely zakrok bol velmi kvalitny a vysoko profesionalny. So vsetkym som bol velmi spokojny, aj vratane dobrej komunikacie a online booking systemu. Dakujem.

Load more

Write us your experience


You must agree before submitting