Podohradská 1704/1, 155 00, Praha 13 - Stodůlky, Česká Republika
+420 777 295 555

Naše práce

Přehled zákroků a našich výsledků

Veškerá práce provedená v ordinaci Yurmax je vykonávána profesionálně a maximálně precizně. Rádi bychom jí demonstrovali na několika vybraných případech.

 

DIAGNOSTIKA Chronický zánět kosti

DIAGNOSTIKA Chronicky zanet kosti

Chronický zánět kosti vzniká přechodem z akutní formy, kdy v místě akutní infekce přetrvávají její ložiska. Ty potom mohou být aktivována, například vlivem oslabení organismu. Zdrojem infekce mohou být zbytky mrtvé kosti, zubu, nebo chronické abscesové dutiny.

Další informace a ukázka práce


DIAGNOSTIKA měření koncentrace rtuti z amalgámové výplně

Diagnostika rtuti

Jsme jediná zubní ordinace v České republice, která je vybavena tímto špičkovým přístrojem, který dokáže přesně detekovat koncentraci rtuti v ústní dutině pacienta, ale také hladinu odpařené rtuti v ordinaci po odstranění amalgámových výplní.

Další informace a ukázka práce


ESTETIKA Odstranění tetování z dásní

Estetika Odstraneni tetovani z dasni

Další informace a ukázka práce


ESTETIKA Vnitřní bělení zubů

Estetika vnitrni beleni zubu

Vnitřní bělení zubů je určené k navrácení původního odstínu a vybělení postiženého zubu, který v minulosti přišel o své přirozené zbarvení díky příčinám jako jsou – zbarvení zubu odumřelou zubní dření, nebo zbarvení pomocí špatně použitého stomatologického materiálu.

Další informace a ukázka práce


 

ESTETIKA Výměna starých výplní

ESTETIKA Vymena starych vyplni po

Zachování vlastních zubů našich pacientů a využívání bezpečných materiálů pro nás mělo vždy prvořadý význam. Proto při estetických zákrocích dáváme přednost používání výplní a tmelů bez obsahu bisfenolu A (BPA) a kovů. Výplňové materiály bez obsahu BPA jsou nejlepší volbou mezi „bílými výplněmi“.

Další informace a ukázka práce


ESTETIKA Výplň frontálního řezáku

ESTETIKA Vypln frontalniho rezaku

Nejpopulárnější variantou jsou keramické výplně, a to především kvůli biokompatibilitě, trvanlivosti a ideální estetice a barevné stálosti.

Další informace a ukázka práce


ESTETIKA Zhotovení keramických fazet

ESTETIKA Zhotoveni keramickych fazet

Keramické fazety slouží k řešení stomatologických estetických problému, kterými mohou být skvrny na zubech, zažloutlé nebo popraskané zuby. Jedná se o miniinvazivní estetické ošetření pomocí tenkých keramických plátků, které přilnou na viditelnou část vašeho chrupu.

Další informace a ukázka práce


IMPLANTACE keramického zubního implantátu Axis Biodental s bezkovovou zubní korunkou

 IMPLANTACE Keramicky implantat

Zubní implantáty nahrazují chybějící kořen zubu, který byl zničen následkem úrazu, zubního kazu, nebo chybí v důsledku onemocnění dásní. Implantáty obnovují žvýkací schopnosti a pomáhají pacientům  získat zpět sebejistotu, díky funkčnosti, ale i vzhledu, jako u přírodního zubu.

Další informace a ukázka práce


PROTETIKA Keramické ONLAY

PROTETIKA Keremicka onlay

Keramika je momentálně v estetické stomatologii naprosto nepřekonatelným materiálem s výbornými funkčními vlastnostmi. A proto jsou keramické výplně ideálním řešením, při náhradě nebezpečných amalgámových výplní. Rtuťové výplně si můžete nechat vyměnit za keramické náhrady onlay.

Další informace a ukázka práce


PROTETIKA Keramické korunky

PROTETIKA Keremicke korunky

Keramické korunky představují „umělý“ plášť zubu, který slouží jako náhrada ztraceného zubu, nebo jako ošetření zubu po úrazu. Výroba keramické korunky trvá řádově hodiny a po implantaci do úst je takřka nemožné ji odlišit od přirozených zubů.

Další informace a ukázka práce


PROTETIKA Keramický můstek

PROTETIKA Kericky mustek

Zubní keramické můstky, jako fixní protetické práce, se využívají k náhradě několika, ale i jednoho ztraceného zubu. V současné době se pro výrobu nejčastěji využívá keramika. Ta umožňuje vytvořit celokaramické zubní můstky bez obsahu kovových částic, které jsou estetičtější a lépe přijímané okolní tkání.

Další informace a ukázka práce


PROTETIKA Sanace horní čelisti

PROTETIKA Sanace horni celisti

Oproti zastaralému způsobu sanace (opravě) kazů za použití amalgámu, který je pro tělo nebezpečný. Aplikujeme bezpečné použití moderních zubních výplní, které na rozdíl od rtuťových výplní, minimalizují riziko citlivosti zubu, rozlomení zubu a dalších komplikací.

 

Další informace a ukázka práce


PROTETIKA  Snímatelná náhrada

PROTETIKA Snimatelna nahrada

U některých pacientů je při řešení defektu zubů vhodnější využít snímatelné náhrady, která se využívá zejména při nedostatku čelistní kosti pro implantáty. Zubní náhrady můžeme vytvořit pro bezzubé čelisti, ale i částečně ozubené. Snímatelné náhrady je také možné kombinovat s implantologickými zákroky.

Další informace a ukázka práce


PROTETIKA Teleskopická snímatelná náhrada

PROTETIKA Teleskopicka snimatelna nahrada

Teleskopické zubní náhrady jsou velice oblíbené pro jejich maximální komfort, perfektní stabilitu a variabilitu při další ztrátě zubu. Náhrada je v ústech ukotvena speciálním systémem, který využívá dvouplášťové korunky na pacientovo zbývajících zubech.

Další informace a ukázka práce