prace

PROTETIKA-Teleskopicka-snimatelna-nahrada_iZNyDP

20 Čvn: PROTETIKA TELESKOPICKÁ SNÍMATELNÁ NÁHRADA

Teleskopické zubní náhrady jsou velice oblíbené pro jejich maximální komfort, perfektní stabilitu a variabilitu při další ztrátě zubu. Náhrada je v ústech ukotvena speciálním systémem, který využívá dvouplášťové korunky na pacientovo zbývajících zubech.

PROTETIKA-Snimatelna-nahrada_nv1iW9

20 Čvn: PROTETIKA SNÍMATELNÁ NÁHRADA

Teleskopické zubní náhrady jsou velice oblíbené pro jejich maximální komfort, perfektní stabilitu a variabilitu při další ztrátě zubu. Náhrada je v ústech ukotvena speciálním systémem, který využívá dvouplášťové korunky na pacientovo zbývajících zubech.

PROTETIKA-Sanace-horni-celisti_0gSYS7

20 Čvn: PROTETIKA SANACE HORNÍ ČELISTI

Oproti zastaralému způsobu sanace (opravě) kazů za použití amalgámu, který je pro tělo nebezpečný. Aplikujeme bezpečné použití moderních zubních výplní, které na rozdíl od rtuťových výplní, minimalizují riziko citlivosti zubu, rozlomení zubu a dalších komplikací.

PROTETIKA-Kericky-mustek_r61zbj

20 Čvn: PROTETIKA KERAMICKÝ MŮSTEK

Zubní keramické můstky, jako fixní protetické práce, se využívají k náhradě několika, ale i jednoho ztraceného zubu. V současné době se pro výrobu nejčastěji využívá keramika. Ta umožňuje vytvořit celokaramické zubní můstky bez obsahu kovových částic, které jsou estetičtější a lépe přijímané okolní tkání.

PROTETIKA-Keremicke-korunky_o30dRi

20 Čvn: PROTETIKA KERAMICKÉ KORUNKY

Keramické korunky představují „umělý“ plášť zubu, který slouží jako náhrada ztraceného zubu, nebo jako ošetření zubu po úrazu. Výroba keramické korunky trvá řádově hodiny a po implantaci do úst je takřka nemožné ji odlišit od přirozených zubů.

PROTETIKA-Keremicka-onlay_OLCUl8

20 Čvn: PROTETIKA KERAMICKÉ ONLAY

Keramika je momentálně v estetické stomatologii naprosto nepřekonatelným materiálem s výbornými funkčními vlastnostmi. A proto jsou keramické výplně ideálním řešením, při náhradě nebezpečných amalgámových výplní. Rtuťové výplně si můžete nechat vyměnit za keramické náhrady onlay.

ESTETIKA-Zhotoveni-keramickych-fazet_rtxyUO

20 Čvn: ESTETIKA ZHOTOVENÍ KERAMICKÝCH FAZET

Keramické fazety slouží k řešení stomatologických estetických problému, kterými mohou být skvrny na zubech, zažloutlé nebo popraskané zuby. Jedná se o miniinvazivní estetické ošetření pomocí tenkých keramických plátků, které přilnou na viditelnou část vašeho chrupu.

ESTETIKA-Vymena-starych-vyplni-po_rwgvOJ

20 Čvn: ESTETIKA VÝMĚNA STARÝCH VÝPLNÍ

Zachování vlastních zubů našich pacientů a využívání bezpečných materiálů pro nás mělo vždy prvořadý význam. Proto při estetických zákrocích dáváme přednost používání výplní a tmelů bez obsahu bisfenolu A (BPA) a kovů. Výplňové materiály bez obsahu BPA jsou nejlepší volbou mezi „bílými výplněmi“.